16. Периметр прямокутника дорівнює 50 см. Знайдіть довжину його сторін, якщо одна з них більша за

іншу на 5 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Анастасия.

Ответ:

10см, 15 см

Пошаговое объяснение:

Нехай одна сторона прямокутника буде Х, тоди друга- х+5.

2*(Х +(х+5))=50

2(х+х+5)=50

2(2х+5)=50

4х+10=50

4х=40

Х=10 см- одна сторна прямокутника

10+5=15 см- друга сторона прямокутника