.Довжина кола,вписаного у квадрат,дорівнює 6π см.Знайдіть площу квадрата. А)36 см2; Б)6 см2; В)12

см2; Г)6π см2.

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Марика.
Длина круга
L=2πr
r=L/(2π)=6π/(2π)=3
сторона квадрата
a=2r=2*3=6
S=a²=6²=36