У садку ростуть 150 дерев , з них 40% - яблуні, а вишні становлять 75% від кількості яблунь.

Скільки вишень росте в садку?

Ответы на вопрос

Отвечает Шефер Саша.
1) 150 дер. - 100%
    х дер. - 40%
    х=150*40/100=60 яблунь у садку
2) 60 дер. - 100%
    х дер. - 75%
   х=60*75/100=45 вишень у садку