У саду росте 54% яблунь, 27% вишень, а решта - 57 груші. 1) Всі дерева, які ростуть у саду

становлять ... %. 2) Груші становлять ... %. 3) Всього у саду росте ... дерев. 4) Яблунь росте ... дерева. 5) Вишень росте ... дерево

Ответы на вопрос

Отвечает Мануйлов Родион.

Ответ:

1) 100% - Всі дерева, які ростуть у саду.

2)100% - 54% - 27% = 19% - становлять груші

3)Всього дерев, які ростуть у саду становлять:

57 : 19 * 100 = 300 дерев

4)Яблунь:

54%=0.54

0.54*300=162 дерева

5)Вишень:

27%=0.27

0.27*300=81 дерево

Перевірка:

57 дерев груш+162 дерев яблунь+81 дерево вишень=300дерев

Вірно.