Лiтак за 3 години пролетiв 1800.За першу годину вiн пролетiв три восьмих всього шляху,за другу одна

третя всього шляху. Скiльки кiлометрiв пролетiв лiтак за третю годину.

Ответы на вопрос

Отвечает Греков Ярослав.
1 час= 1800•(3/8)=(1800•8)/3=675
2 час=1800•(1/3)=600
1800-(600+675)=525-за 3 час