Помогите пожалуйста с задачей! Лiтак долетiв з одного мiста в друге за 3 години. За першу годину

вiн пролетiв 35%, за другу 55%, а за третю 588 км. Знайти вiдстань мiж мiстами.

Ответы на вопрос

Отвечает Лесникова Юлия.
Нехай відстань між містами х, тоді за першу годину - 0,35х, за другу годину - 0,55х. Маємо рівняння:
0,35х+0,55х+588=х
588=х-0,35х-0,55х
588=0,1х
х=588/0,1
х= 5880 - відстань між містами