1. Знайдіть значення виразу 8а-5:b, якщо а=1/6,b=6 2.Знайдить коринь ривняння: 5x+0,8=4x-1,9. 3.

Знайдить невидомий член пропорций a:12=10:21 4.Скильаи видсоткив вид чиса 24 становить 18 5.Вантажiвка за 4 години проiхала 240 км.За 1 годину вона проiхала 20% усiеi вiдстанi , за другу -3/16 остачi , за наступнi двi години - решту шляху , причому за третю годину - у 2 раза бiльше,нiж за четверту годину .Скiльки кiлометрiв проiжджала вантажiвка за кожну годину окремо ? (Умоляю быстрее)

Ответы на вопрос

Отвечает Присяжнюк Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. Если a=1/6; b=6:

8a-5÷b=(8ab-5)/b=(8·1/6 ·6-5)/6=(8-5)/6=1/2=0,5

2. 5x+0,8=4x-1,9

4x-5x=1,9+0,8

x=-2,7

3. a÷12=10÷21

21a=12·10

a=120/21=40/7=5 5/7

4. (18·100%)/24=300/4=150/2=75%

5. Расстояние, которое проехал грузовик за 1-й час:

(240·20%)/100%=48 км

Расстояние, которое проехал грузовик за 2-й час:

3/16 ·(240-48)=3/16 ·192=3·12=36 км

x - расстояние, которое проехал грузовик за 4-й час, км.

2x - расстояние, которое проехал грузовик за 3-й час, км.

x+2x=192-36

x=156/3=52 км - расстояние, которое проехал грузовик за 4-й час.

2·52=104 км - расстояние, которое проехал грузовик за 3-й час.