Знайдіть три числа, якщо перше число на 5,3 більше за друге, третє – менше від другого на 1,87, а

сума перших двох чисел більша за третє число на 32 3/10.

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Семён.
Х  - перше число
(х - 5,3) - друге число
(х - 5,3 - 1,87)  = (х - 7,17)- третэ число
Ривняння
х + (х - 5,3) - (х - 7,17) = 32,3
х + 1,87 = 32,3
х = 30,43 перше
30,43 - 5,3 = 25,13 друге
25,13 - 1,87 = 23,26 третэ