Різниця двох чисел дорівнюе 6. Знайдіть ці числа якщо дві девятих меншог з них дорівнюе 20% від

більшого числа

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

20%=0,2

 

первое число х, тогда второе х+6

2/9х=0,2(х+6)

2/9х=1/5х+1,2

10/45х-9/45х=1,2

1/45х=1,2

х=12/10 : 1/45

х=54

54+6=60 второе

 

Ответ: 54,60