Выполни действия: 28 а 56 кв.м – 19 а 68 кв.м = ? 6 кв.дм 2 кв.см - 38 кв.см 8 кв.мм = ? 4 га б а *

18 = 5 га 16 а : 6 = ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Казяба Иван.

Ответ:

28 а 56 кв.м – 19 а 68 кв.м:

Різниця в площах: (28 а 56 кв.м) - (19 а 68 кв.м) = 8 а 88 кв.м

6 кв.дм 2 кв.см - 38 кв.см 8 кв.мм:

Перетворимо квадратні дециметри та сантиметри на квадратні сантиметри та міліметри:

6 кв.дм = 600 кв.см

2 кв.см = 2 кв.см

38 кв.см = 38 кв.см

8 кв.мм = 8 кв.см (1 кв.мм = 0.01 кв.см)

Різниця в площах: (600 кв.см + 2 кв.см) - (38 кв.см + 8 кв.см) = 556 кв.см

4 га б * 18:

Перетворимо гектари на квадратні метри:

1 га = 10000 кв.м

Різниця в площах: (4 га * 10000 кв.м/га) * 18 = 720000 кв.м

5 га 16 а : 6:

Перетворимо гектари на ари:

1 га = 100 а

Різниця в площах: (5 га * 100 а/га + 16 а) / 6 = 86 ар

Отже, результати обчислень:

Різниця в площах 28 а 56 кв.м – 19 а 68 кв.м = 8 а 88 кв.м

Різниця в площах 6 кв.дм 2 кв.см - 38 кв.см 8 кв.мм = 556 кв.см

Різниця в площах 4 га б * 18 = 720000 кв.м

Різниця в площах 5 га 16 а : 6 = 86 ар

Пошаговое объяснение: