першого дня було продано 2542 кг овочів а другого на 498 кг більше скільки кілограмів овочів було

продано за два дні? СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гурьянова Анастасия.

Ответ:

2542+2542+498=5582 кг

Пошаговое объяснение:

Отвечает Бабченко Регина.

Ответ: 5582 кг

Пошаговое объяснение:

1)2542+498=3040(кг.)—овочів продали другого дня;

2)3040+2542=5582(кг.)

Відповідь:5582 кг овочів продали за два дні.