Магазин продав 180 кг овочів за три дні. Першого дня було продано 35% усіх завезених овочів.

Другого дня продали 90% овочів, проданих за перший день. Скільки кілограмів овочів продали третього дня? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Коновальчук Юлія.

1) 180 * 35 : 100 = 63 (кг) - 1 дня

2) 63 * 90 : 100 = 56.7 (кг) - 2 дня

3) 63 + 56.7 = 119.7 (кг) - 1 і 2 дня

4) 180 - 119.7 = 60.3 (кг) - 3 дня

Якщо перевірити і додати все що продали за всі 3 дні то вийде 180 кг.