12x-39=12x-40 та 12-3x=28-3x


Ответы на вопрос

Отвечает Маснюк Мира.

Ответ:

У першому рівнянні:

12x - 39 = 12x - 40

Віднімаємо 12x з обох боків:

-39 = -40

Отримуємо неправдиве твердження -39 = -40. Це означає, що рівняння не має розв'язків.

У другому рівнянні:

12 - 3x = 28 - 3x

Віднімаємо -3x з обох боків:

12 = 28

Отримуємо неправдиве твердження 12 = 28. Це означає, що рівняння не має розв'язків.

Отвечает Смирнов Александр.
12х - 39 = 12х - 40
12х - 12х = -40 + 39
Маємо -1

12 - 3х = 28 - 3х
-3х + 3х = 28 - 12
Маємо 16