за три дні магазин продав 1 т 380 кг овочів . за перший день продав 3/5 усіх овочів, а за другий

1/4 того, що було продано за перший день . Скільки кілограмів овочів магазин продав за третій день

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анастасия.

Ответ:

345 кг

Пошаговое объяснение:

1тона380кг=1380 кг

1) знаходимо, скильки кг продав магазин у перший день:

1380*3/5= 1380*0.6=828 кг

2) знаходимо, скильки продали за другий день:

828*1/4=207 кг

3) 1380-828-207=345 кг- продали останни овочи за третий день