Складіть рівняння до задачі. За два дні було продано 525 кг овочів. За перший день було продано в 4

рази більше овочів, ніж за другий.Скільки овочів було продано кожного дня? (Кількість овочів,які продали за другий день, позначте через х кг.)​

Ответы на вопрос

Отвечает Донской Никита.

Ответ: 420   105

Пошаговое объяснение:

х+4х=525

5х=525

х=525:5=105кг  2день

105х4=420кг   1день

Отвечает Петрова Алена.

Ответ:

105 кг за другий день

420 кг за перший день

Пошаговое объяснение:

всього-525кг

перший день -в 4 рази більше ніж за 2

нехай х коефіцієнт пропорційності, тоді за другий день продано х кг, а за перший 4х кг.

4х+х=525

5х=525

х=105 кг- продано за другий день

105*4=420 кг -продано за перший день