ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА За 2 дні було продано 525кг овочів.За перший день було продано в 4 рази

більше овочів ніж за другий. Скільки було продано овочів кожного дня? (Кількість овочів які були продані другого дня позначте через х)​

Ответы на вопрос

Отвечает Лазаренко Екатерина.

Ответ:

1 день - 420 кг, 2 день- 105 кг

Пошаговое объяснение:

За два дні продано 525 кг овочів

За другий день продано х овочів, тоді за перший день 4х

х+4х=525

5х=525

х=525/5

х=105 продали за другий день

тоді за перший 105*4=420 кг