Бригада за два дні повинна була виготовити 136 деталей. Першого дня вона виготовила 8/17 цієї

кількості. Скільки деталей виготовила бригада другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Трошков Кирилл.

Відповідь: 1)136/17*8=64

2)136-64=  72

Покрокове пояснення:1)виготовила першого дня

2)виготовила другого дня

Отвечает Бондаренко Анастасия.

Ответ:

72 детали

Пошаговое объяснение:

Все детали = 1

1) 1 - 8/17 = 17/17 - 8/17 = 9/17 (часть) - всех деталей изготовили во 2 день

2) 9/17 * 136 = 9/1 * 8 = 72/1 = 72 (детали) - изготовили во 2 день