за три дні бригада виготивала 263 деталей першого дня виготували у 2 рази більше ніж другого а

третього дня на 12 деталей ніж першого дня. скільки виготовила бригада кожного дня

Ответы на вопрос

Отвечает Атаев Николай.

Ответ:

зробимо вираз:

2х+х+2х+12=263

5х+12=263

5х=263-12

5х=251

х=251:5

х=50,2 деталів за другий день

50,2*2= 100,4 деталів за перший день

100,4+12=112,4 деталів за третій день

Пошаговое объяснение: