45-46,2:3+0,075= жду ответа


Ответы на вопрос

Отвечает Закаляк Оля.

46,2:3+0,075=​\\1) 46.2/3=462:30=15.4\\2)15.4+0.075=205

Сподіваюся моя відповідь вам допомогла, прошу оцінити мою працю, якщо ж ні скажіть меня мою помилку я виправлю.