бригада повинна була виготовити 175 дет першого дня вона виготовила 9/25 цінеї кількості а другого

13/25.Скільки деталей виготовила бригада за 2 дні

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

175 *9/25=63 деталі першого дня

175 * 13/25=91 деталь за другий день

63+91= 154 деталі  виготовила бригада за 2 дні