Записати числовий вираз та знайти його значення: Різниця добутку чисел 15 і 9 та сума чисел 34 і 12​


Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Виктория.

Ответ:

(15*9) - (34+12) =

Пошаговое объяснение:

1) 15*9= 135

2) 34+12=46

3)135-46= 89