Учень за три дні прочитав книгу, яка мала 300 сторінок. За перший день він прочитав 0,3 книги, за

другий - 0,6 залишку, за третій - решту книги.

Ответы на вопрос

Отвечает Тюш Ксюша.

Ответ:↓↓↓

Щоб знайти кількість сторінок, які учень прочитав кожен день, використовуємо дані, що надані:

1. У перший день учень прочитав 0,3 від загальної кількості сторінок, тобто 0,3 * 300 = 90 сторінок.

2. У другий день учень прочитав 0,6 від залишку книги. Залишок книги після першого дня складає 300 - 90 = 210 сторінок. Тому у другий день він прочитав 0,6 * 210 = 126 сторінок.

3. У третій день учень прочитав решту книги, тобто 300 - (90 + 126) = 84 сторінки.

Щоб знайти загальну кількість сторінок, які учень прочитав, додаємо кількість сторінок, прочитану кожного дня:

90 + 126 + 84 = 300

Отже, учень прочитав усю книгу, яка мала 300 сторінок.

Надеюсь помогла