Першого дня для ремонту даху привезли 440 листів заліза а другого — на 210 лис­тів менше .

Скільки всього листів заліза привезли?

Ответы на вопрос

Отвечает Матвиенко Никита.

Ответ:

670 листів заліза.

Пошаговое объяснение:

440-210=230 (Л.З.)- Привезли на другий день

440+230=670(Л.З)-Всього.

Отвечает Козлов Роман.

Ответ:670

Пошаговое объяснение:

440-210=230

440+230=670