Обичли зручним способом 1) 12,5 * 1,9 * 0,08 2) 9,7 * 7,4 + 9,7 * 1,6 3) 4,42 * 5,7 - 2,7 * 4,42


Ответы на вопрос

Отвечает Тришин Антон.

Ответ:

Звісно, ось обчислення для заданих виразів:

1) 12,5 * 1,9 * 0,08 = 2,28

2) 9,7 * 7,4 + 9,7 * 1,6 = 82,38

3) 4,42 * 5,7 - 2,7 * 4,42 = 20,022