Відомо що x=5.y=-5. обчисліть значення виразу: 2,6x+2,4y² допоможіть пжж ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лучинин Саша.

Ответ:

73

Пошаговое объяснение:

х = 5; у = -5

2,6х + 2,4у² = 2,6 * 5 + 2,4 * (-5)² = 13 + 2,4 * 25 =

13 + 60 = 73