Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 120 см. Його висота становить 40% довжини і 75%

ширини. Обчисліть об'єм цього паралелепіпеда. помогите срочно! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вологдина Лиза.

Відповідь:

368640 куб.см

Покрокове пояснення:

Об‘єм паралелепіпеда:

V= a•b•c, де а,b,c - довжина, ширина і висота відповідно;

40% = 40/100 = 0,4

с = 120 • 0,4 = 48 (см) висота

75% = 75/100 =0,75

b = 48 : 0,75 = 64 (см) ширина

V = 120•64•48= 368640 (см^3).