Купили 6 кг шоколадних цукерок, що становить 2/3 усіх куплених цукерок. Скільки цукерок було

куплено? відповідь росписать дам 20 баллів

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Милана.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

6 = 2/3

1/3 = 3

3/3 = 9