Купили 12 кг шоколадних цукерок, що становить 3/4 усіх куплених цукерок. Скільки кг цукерок купили?


Ответы на вопрос

Отвечает Корж Ян.
3/4 = 12
1 = x
x = 12/(3/4) = 12 * 4 / 3 = 16 кг