Марко планує подорож Україною. Між Чернівцями та Ужгородом, які він хоче відвідати, відстань на

карті дорівнює 5,6 см. Стефа вже відвідала ці міста та запевняє, що відстань між ними 420 км. Між Ужгородом та Івано- Франківськом відстань на карті 3,6 см. Яку відстань доведеться подолати Маркові, подорожуючи з Ужгорода до Івано-Франківська?​

Ответы на вопрос

Отвечает Синченкина Алина.

Ответ:

270 км

Пошаговое объяснение:

Найдем масштаб карты:

1 км = 100 000 см

420 км = 420 * 100000 = 42 000 000 см

5,6/42000000 = 1/7500000 или 1 : 7500000

Теперь найдем расстояние между Ужгородом и Ивано-Франковск:

Расстояние на карте = 3,6 см

Масштаб карты = 1 : 7 500 000

Расстояние — х см

3,6 : х = 1 : 7500000

1 * х = 7500000 * 3,6

х = 27 000 000

27 000 000 см = 27000000 : 100000 = 270 км