Срочно У кошику 12 фруктів у ящику на 18більше а у мисці-у 5 разів менше ніж у ящику.Скільки

разом фруктів в усіх посудинах?

Ответы на вопрос

Отвечает Хрол Лёня.

Ответ:

48

Пошаговое объяснение:

12+18=30 ( у ящику)

30÷5= 6 ( у мисці)

12+30+6=48 ( всього)