Виразіть із рівняння 5х + 6у = 3 х через у і знайдіть два які-небудь розв’язки цього рівняння. Будь

ласка даю 40 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Рицкий Данил.

Пошаговое объяснение:

5х+6=3х

5х+6-6=3х-6

5х=3х-6-6

5х-3х=3х-6-3х

2х= -6

2х/2 =-6/2

х= -3