1069. Виразіть із даного рівняння змінну у через змінну хі знай- діть які-небудь два розв'язки

цього рівняння:1) 4х – у = 7; 2) - 2x + y = 11; 3) 5x - Зу = 15.1070. Знайдіть які-небудь два розв'язка ninTT.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чепенко Диана.

Ответ:

1) 4x - y = 7

- у = 7 - 4х

у = 4х - 7

Если х = 0, то у = 4•0 - 7 = - 7, (0; -7) - первое решение уравнения.

Если х = 2, то у = 4•2 - 7 = 1, (2; 1) - второе решение уравнения.

2) -2х +y= 11

у = 2х + 11

Если х = 0, то у = 2•0 + 11 = 11, (0; 11) - первое решение уравнения.

Если х = 2, то у = 2•2 + 11 = 15, (2; 15) - второе решение уравнения.

3) 5x - Зу = 15

- 3у = - 5х + 15

у = -5х/(-3) + 15/(-3)

у = 1 2/3 х - 5

Если х = 0, то у = 5/3•0 - 5 = - 5, (0; -5) - первое решение уравнения.

Если х = 6, то у = 5/3•6 - 5 = 5, (6;5) - второе решение уравнения.