7.Відрізок AB завдовжки 64 см точками С і Д поділено у відношенні 7: 3 : 6. Знайдіть довжину

кожної частини відрізка АВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Насонов Илья.

Дано, що відрізок AB має довжину 64 см і поділений точками C і D у відношенні 7:3:6.

Загальна сума частин відрізка, які відповідають відношенню, дорівнює 7 + 3 + 6 = 16.

Для знаходження довжини кожної частини відрізка, розділимо загальну довжину на суму відношення:

Довжина першої частини (AC) = (7/16) * 64 см = 28 см

Довжина другої частини (CD) = (3/16) * 64 см = 12 см

Довжина третьої частини (BD) = (6/16) * 64 см = 24 см

Таким чином, довжина відрізка AC дорівнює 28 см, довжина відрізка CD - 12 см, а довжина відрізка BD - 24 см.