СРОЧНО! Відрізок AB завдовжки 36 см точками C і D поділено у відношенні 4:3:2. Знайдіть довжину

кожної частини

Ответы на вопрос

Отвечает Сандибек Аида.

Ответ:

4х+3х+2х=36

9х=36

х=4

АС = 4*4=16

СД = 4*3=12

ДВ = 4*2=8

Пошаговое объяснение:

ЧУПАПИ