Ответ (85+х)×3-72=219


Ответы на вопрос

Отвечает Утяшев Анис.

Ответ:Розглянемо вираз (85 + x) * 3:

(85 + x) * 3 = 255 + 3x

Тепер ми можемо переписати рівняння:

255 + 3x - 72 = 219

Віднімемо 72 від обох боків рівняння:

255 + 3x - 72 - 72 = 219 - 72

255 + 3x - 144 = 147

Залишимо терміни зі змінною x на одному боці, а константи на іншому:

3x = 147 - 255 + 144

3x = 36

Розділимо обидві сторони на 3, щоб знайти значення x:

3x / 3 = 36 / 3

x = 12

Отже, рішення рівняння (85 + x) * 3 - 72 = 219 є x = 12.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Мизерова Валерия.

Ответ:

вот, надеюсь что помогла