Із двох населених пунктів,відстань між якими 54 км,одночасно виїхали назустріч один одному два

велосипеди і зустрілися через 2 год.після початку руху. Швидкість руху першого велос. 12 км\год..З якою швидкістю рухався другий велосипедист?поможіть будь-ласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Anikin Mikhail.
Раз встретились через 2 часа значит первый проехал 12*2=24 км,соответственно второй проехал за 2 часа 54-24=30км.
и так скорость второго велочипедиста 30/2=15 км/час