із двох населених пунктів ,відстань між якими дорівнює 54 км ,одночасно виїхали назустріч один

одному два велисопедисти і зустрілися через 2 год після початку руху.Швидкість руху першого велосипедиста становила 12км/год.З якою швидкістю рухався другий велосипедист ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мухина Александра.
1) 12*2=24 км

2) 54-24=30 км

3) 30/2=15 км/год