СРОЧНО ПЛЗ ОЧ НАДО.Мотоцикліст проїхав 40 км з пункту А до пункту Б і повернувся назад. На

зворотньому шляху він зменшив швидкість на 10 км/год порівняно з початковою і витратив на подрож на 20хв більше ніж на шлях з пункту А до пункту Б. Знайдіть початкову швидкість мотоцикліста.

Ответы на вопрос

Отвечает Ефименкова Аня.
Нехай початкова швидкість - х км
20 хв - 1/3 години
Складемо рівняння:
40: х - 40: (х-40) = 1/3
х^2 - 40х - 4800 = 0
х=20+20
х=40