1. Обчисліть значення виразу (3-корень5)(3+корень5), 2. Спростіть вираз 7х+5/1-3х + 4х+6/3х-1 3.

Спростіть вираз m^2-mn/m^2 : : m^2-2mn+n^2/mn 4. Яке з рівнянь має два корені? а) |х|=1 б) кореньХ=1 в) |х|=0 г) кореньХ=-1 5. Ціну на деякий товар було знижено 10, а через деякий час підвищено на 20%. Як змінилася, збільшилася чи зменшилася, початкова ціна, і на скільки відсотків?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Лера.

1. \left ( 3-\sqrt{5} \right )\left ( 3+\sqrt{5} \right )=3^2-\left ( \sqrt{5} \right )^2=9-5=4\\2. \frac{7x+5}{1-3x}+\frac{4x+6}{3x-1}=\frac{7x+5}{1-3x}-\frac{4x+6}{1-3x}=\frac{7x+5-4x-6}{1-3x}=\frac{3x-1}{1-3x}=-1\\3. \frac{m^2-mn}{m^2}:\frac{m^2-2mn+n^2}{mn}=\frac{m(m-n)}{m^2}\cdot \frac{mn}{(m-n)^2}=\frac{n}{m-n}\\4. |x|=1\Rightarrow x=\pm 1, \ \ \sqrt{x}=1\Rightarrow x=1, \ \ \sqrt{x}=-1\Rightarrow x\notin \mathbb{R}

5. Первоначальная цена товара - 100%. Когда пошло снижение, то цена сдала 90%, потом повысили, то есть прибавили 90%+20%=110%.

Видим, чтоцена товара увеличилась на 10%