Катет і гіпотенуза прямокутного трикутника відповідно до- рівнюють 8 см і 10 см. Знайдіть тангенс

кута, протилежного меншому катету.

Ответы на вопрос

Отвечает Ангороков Стёпа.

Ответ:

tg(a)=3/4

Пошаговое объяснение:

За т. Піфагора другий катет трикутника рівний

√(10^2-8^2)=√(100-64)=√36=6

За означенням тангенсом гострого кута прямокутного трикутника є відношення протилежного катета до прилеглого. Оскільки ми знаходимо тангенс кута, протилежного меншому катету, то

tg(a)=6/8=3/4