(7,1 + х) : 0,9 = 9 РОЗВ'ЯЖІТЬ.


Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Денис.
Почнемо з виразу (7,1 + х) : 0,9. Щоб позбутися ділення на 0,9, помножимо обидві сторони рівняння на 0,9:
(7,1 + х) : 0,9 * 0,9 = 9 * 0,9.

Скоротимо множники на лівій стороні рівняння:
7,1 + х = 9 * 0,9.

Обчислимо праву частину рівняння:
9 * 0,9 = 8,1.

Віднімемо 7,1 від обох боків рівняння:
7,1 + х - 7,1 = 8,1 - 7,1.

Скоротимо на лівій стороні рівняння:
х = 8,1 - 7,1.

Обчислимо праву частину рівняння:
х = 1.

Таким чином, розв'язок рівняння (7,1 + х) : 0,9 = 9 є x = 1.
Отвечает Шатрукова Даша.

(7,1+x):0,9=9\Leftrightarrow \left ( \cfrac{71}{10}+x \right ):\cfrac{9}{10}=9\Leftrightarrow \left ( \cfrac{71}{10}+x \right )\cdot \cfrac{10}{9}=9\Leftrightarrow \\\Leftrightarrow \cfrac{71}{10}\cdot \cfrac{10}{9}+\cfrac{10}{9}x=9\Leftrightarrow \cfrac{71}{9}+\cfrac{10}{9}x=9\Leftrightarrow \cfrac{10}{9}x=9-\cfrac{71}{9}\Leftrightarrow \\\Leftrightarrow \cfrac{10}{9}x=\cfrac{81-71}{9}\Leftrightarrow \cfrac{10}{9}x=\cfrac{10}{9}\Rightarrow x=1