із двох міст відстань між якими 770 кілометрів одночасно вирушили назустріч один одному два потяги

перший потяг рухався зі швидкістю 52 кілометрів на годину знайди швидкість другого потяга якщо вони зустрілися через 7 годин

Ответы на вопрос

Отвечает Кособокова Настя.
1) 770 : 7 = 110 км/ч - скорость сближения
2) 110 - 52 = 58 км/ч - скорость другого поезда.
Отвечает Петряшов Дмитрий.
7*52=364
772-364=408
408/7=58