Із двох міст, відстань між якими дорівнює 1090 км, вийшли назустріч один одному два потяги –

швидкий і товарний. Швидкий потяг вирушив на 2 години раніше і рухався зі швидкістю 65 км/год. Потяги зустрілися через 8 годин після виходу товарного потяга. Скільки кілометрів за годину долав товарний потяг і яку відстань він пройшов до зустрічі?

Ответы на вопрос

Отвечает Панин Данил.

Решение:

1) 65*2=130 км - проехал скорый поездо до выхода товарного

2) 1090-130=960 км - проедут оба за 8 часов вместе

3) 960:8=120 км/ч - скорость сближения

4) 120:2=60 км/ч - скорость товарного поезда и скорого по отдельности

5) 60*8=480 км - проехал товарный поезд

Ответ: 60 км/ч , 480 км