Із двох міст, відстань між якими 650 км, виходять назустріч один одному два потяги. Через 10 годин

потяги зустрілися. Якщо ж перший потяг відправиться на 4 год. 20 хв. раніше за другий, то зустріч відбудеться через 8 год. після відправлення другого потяга. Яка швидкість кожного потяга?

Ответы на вопрос

Отвечает Людмила Козлова.
1 поезд Х
2 поезд У
системка:
{(x+y)*10=650
{12⅓x+8y=650
x+y=650:10
x+y=65
y=65-x
12⅓x+8*(65-x)=650
12⅓x+520-8x=650
12⅓x-8x=650-520
4⅓x=130
13x/3=130
13x=130*3
13x=390
x=390:13
x=30
y=65-30
y=35
Ответ:
1 поезд 30 км/ч
2 поезд 35 км/ч