СРОЧНО!!! Напишите условие и решение (За діями). Два потяги вийшли назустріч один одному

одночасно з двох міст, відстань між якими 680 км. Перший потяг пройшов до зустрічі на 120 км більше, ніж другий. Через скільки годин вони зустрілись, якщо швидкість другого 70 км/год? Яка швидкість першого потяга? Яка відстань буде між ними: а) через 2 год; б) через 12 годин після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Лев.

Відповідь:

Потяги зустрілися через 4 години.

Швидкість 1 потяга - 100 км./год.

Відстань між потягами через дві години дорівнює 340 км.

Відстань між потягами через дванадцять годин дорівнює 1360 км.

Покрокове пояснення:

Відстань між містами 680 км.

2 потяг пройшов - Х км.

1 потяг пройшов - (Х + 120) км.

Швидкість 2 потяга - 70 км./год.

Швидкість 1 потяга - ?

Який час пройшов до зустрічі?

Яка відстань між потягами через 2 та 12 годин після початку руху?

( 680 - 120 ) / 2 = 560 / 2 = 280 км. - пройшов 2 потяг до моменту зустрічі.

280 / 70 = 4 години - час зустрічі потягів після початку руху.

( 680 - 280 ) / 4 = 400 / 4 = 10 км./год. - швидкість 1 потяга.

Через 2 години після початку руху два потяги проїдуть

( 100 × 70 ) × 2 = 340 км.

Відстань між ними буде

680 - 340 = 340 км.

За 4 години потяги потяги зустрінуться - відстань між ними дорівнює нулю. За цей час вони проїдуть 680 км. Далі за наступні 12 - 4 = 8 годин потяги будуть віддалятися один від одного, і через 12 годин після початку руху, або через 2 проміжки часу по 4 години вони роз'їдуться на відстань 2 × 680 = 1360 км.

За кожні 4 години потяги проїздять 680 км. Впродовж 12 годин, перші 4 години вони наближаються, долаючи 680 км., а потім за 8 годин вони віддаляються на 1360 км.