Помогите пожалуста очень срочно Петро зібрав утричі більше грибів ніж Дмитрик. разомвони зібрали

20 грибів. Скільки грибів зібрав кожен хлопець

Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Кристина.
Дима-х грибов
петр-3х грибов

х+3х=20
4х=20
х=20/4
х=5

значит у димы 5 грибов
а у петра 5*3=15 грибов