Дмитрик, Віталій та Михайлик збирали гриби. Віталій зібрав грибів на 20% більше, ніж Дмитрик, але

на 20% менше, ніж Михайлик. На скільки відсотків більше ніж Дмитрик зібрав грибів Михайлик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Влада.

Ответ:

20+20=40

100-40=60

60-20=40

Відповідь на 40%

Отвечает Варфоломеев Серёжа.

Пошаговое объяснение:

нехай Віталій зібрав х грабів, тоді Дмитро 0.8х, а Михайло 1,2х,

0.8 - це 2/3 від 1.2, або 66%