Через яку з даних точок проходить графік рівняння 5у-3х=9? А) А(2;3); Б) В(2;-3); В) С(2;3); Г)

D(-2;-3). Будь-ласка швидко і бажано з поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Амангалиев Амирхан.
5у-3х=9
A) А(-2;3)             
 5*3-3*(-2)≠ 9                  
15+6≠ 9            
21≠ 9   -не проходит
 Б) В(2;-3)         
5*(-3)-3*2≠ 9
-15-6≠ 9
-21≠ 9  -не проходит
В) С(2;3)
5*3-3*2=9
15-6=9
9=9-проходит
  Г) D(-2;-3)
5*(-3)-3*(-2)≠ 9
-15+6≠ 9
-9≠ 9-не проходит  
Отвечает Абросимова Эля.
Добери x наприхлад 0, і 1 а y підставляєш х у формулу і знаходиш потім ти отримуєш 2 точки і дивишся через яку проходить