У шаховому турнірі брали участь 7 шахістів,кожен з учасників зіграв по одній партії з кожним

гравцем.Скільки всього партій булотзіграно

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Имран.

Щоб знайти к-сть точок в графі де в кожної точки є x зв'ясків і y точок треба x*y/2. В даному випадку 7*6/2= 7*3 = 21