На шаховому турнірі Мар'ян зіграв 15 партій, у яких здобув 9 перемог. Він повинен зіграти ще 5

партій. Яким буде відсоток його перемог у цьому турнірі, якщо він переможе в усіх партіях, що залишилися

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Михаил.

Всього перемог буде  9+5=14, а всього ігр 15+5=20,
тоді відсоток перемог буде 14/20*100%=70%